PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32356}

Adaptacja

Adaptation.
6,9 19 684
oceny
6,9 10 1 19684
7,2 20
ocen krytyków
Adaptacja
powrót do forum filmu Adaptacja

Powiem jedno - to, że film jest oryginalny i wyraźnie odznacza się na tle większości amerykańskich produkcji, nie czyni go jeszcze dziełem wartościowym. Po tak dobrej obsadzie i porównaniach do "Dnia świra" (profanacja!) spodziewałam się czegoś przełomowego. To jednak, co otrzymałam, było dalekie od moich oczekiwań - kiczowata papka, chaos, nuda plus nieudolna próba przekonania widza, że ma do czynienia z czymś ambitnym i wielowarstwowym. Porażka.

ocenił(a) film na 8
ScarlettElvie

Krzywdzaca opinia. W filmie nie ma ani jednego kiczowatego elementu, jest on cholernie oryginalny, inteligentnie szydzacy z hollywoodzkiego pedu za forsa, no i jest przede wszystkim pochwala milosci i tworzenia. Do tego zagrany jest kapitalnie przez wszystkich aktorow (Cage, Streep i Cooper oczywiscie najlepsi) no i fabule ma o wiele bardziej zagmatwana od 'Dnia swira'. Zakonczenie z krokodylami, choc zupelnie nieprzystajace do pierwszej godziny, to i tak podnosi zainteresowanie. Radze podejsc do niego raz jeszcze, moze pod wplywem alkoholu?;)

ScarlettElvie

mnie też zdenerwowało to porównanie do "Dnia świra"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones